WetBrush

WetBrush istorija

Nesvarbu - rūpinatės savo ar kažkieno kito plaukais - jų iššukavimas kartais gali būti išties varginantis. 2005 m. WetBrush apvertė plaukų šukavimo užduotį aukštyn kojomis (tikrąja to žodžio prasme) ir išleido pirmąjį ,,Original Detangler'' plaukų šepetį, kuris šią varginančią užduotį pavertė į malonumą. Patentuotų šerelių dėka, kurie švelniai slysta per plaukus, mažina galiukų lūžinėjimą ir reikalauja daug mažiau energijos - šis plaukų šepetys netrukus tapo vienu populiariausių pasirinkimų plaukų priežiūros pasaulyje. Nuo tada ,,WetBrush'' problemų sprendimo filosofija įkvėpė daugybę naujoviškų sprendimų, skirtų visiems plaukų poreikiams.

Nuo pat pradžių plaukų stilistų bendruomenės palaikomas ,,WetBrush" - tebėra pagrindinis salonų pasirinkimas dėl savo technologiškai pažangių modelių, kuriuos galima įsigyti įvairių madingų spalvų ir įdomių, riboto tiražo leidimų. Plaukų specialistai ir jų klientai kartu sudaro pasaulinę kelių kartų ištikimų gerbėjų bendruomenę, kuri nuolat auga ir visiems dovanoja šypsenas ir geras plaukų dienas.

WetBrush pažadas

Kasdienybę praturtinti įdomiais ir funkcionaliais produktais, kurie pagerina jūsų unikalią plaukų patirtį. Kad ir koks būtų jūsų plaukų tipas, turime jums skirtą šepetį - kaip sako ,,WetBrush", ,,All hair vibes ar welcome".

Product added to compare.