Filtruoti pagal

Skaistalai profesionalams

Platus ir kruopščiai atrinktas kosmetikos pasirinkimas internetu, visa tai “Allura.lt”. Neišimtis ir skaistalai, juk tai nuostabi kosmetikos priemonė, kuri leidžia džiaugtis sveikiau atrodančia ir švytinčia veido oda. Mūsų atrinkti ir profesionalams pritaikyti skaistalai yra dviejų tipų: kompaktiniai ir skystos konsistencijos. Jie turi platų spalvų spektrą ir geriausią sudėtį, kuri leidžia suteikti skruostams sveiką ir natūralų efektą.

Skaistalai yra dekoratyvinės kosmetikos produktai, skirti paryškinti skruostų sritis, suteikti sveiką spalvą ir akcentuoti veido bruožus. Būtent “Delilah” skaistalai yra žinomi dėl savo kokybės, aukštos pigmentacijos ir lengvo pritaikymo, leidžiančio sukurti sklandų ir natūralų makiažo efektą. “Delilah” skaistalai siūlo geidžiamiausius ir populiariausius atspalvius, todėl Jums rasti tinkamą atspalvį, kuris tiks Jūsų klientės odos tonui ir pageidaujamam makiažo efektui nebus sunku, o juk dar galite rinktis iš dviejų skirting tekstūrų:

  • Kompaktiniai skaistalai;
  • Skysti skaistalai.

"Delilah” kompaktiniai skaistalai yra dėžutėse su veidrodžiu, todėl gali būti puikus pasiūlymo variantas Jūsų klientėms, nes juos patogu naudoti ir nešiotis su savimi. Jų aukšta kokybė ir natūralūs atspalviai, itin smulki, lengva ir šilkinė tekstūra, puikiai susilieja su oda, o mikronizuota sudėtis padeda paslėpti netobulumus, todėl tinka visų tipų odai. Taip pat jų ilgo laikymo formulė leidžia pasiekti žavius ir ilgai išliekančius rezultatus.

Skysti “Delilah” skaistalai išsiskiria natūraliais atspalviais, yra besvoriais ir vandens pagrindo. Jais patogu ir lengva naudotis, todėl akimirksniu suteiksite veidui natūralaus spindesio.  Puikus pasirinkimas visų tipų ir atspalvių odai. Sudėtis praturtinta drėkinančia formule, todėl šie skaistalai suteikia papildomos naudos odai. Šių skaistalų dėka užtenka vos vieno mažo paspaudimo, kad oda atrodytų gyvybingesnė ir sudrėkinta, o priemonė išliktų visą dieną!

 Skaistalų paskirstymui reikalingi įrankiai

Skaistalų paskirstymui yra reikalingi profesionalūs makiažo šepetėliai, todėl rekomenduojame pasižvalgyti ir išsirinkti tinkamiausius iš mūsų siūlomo asortimento. Tik atminkite, kad  Jūsų tikslas yra natūraliai ir šviežiai atrodantis makiažas, todėl labai svarbus tinkamas šepetėlio pasirinkimas. Birios konsistencijos priemones geriausiai paskirstysite naudodami didesnio kampo šepetėliu, o skystiems produktams tobulas pasirinkimas – makiažo kempinėlė.

Konsultuojame! Viskas apie kosmetikos išsirinkimą internetu profesionaliam naudojimui.

Išskleisti Suskleisti

Dažnai užduodami klausimai

Būk pirmoji paklausus apie šią kategoriją!

Klausimas apie kategoriją

* Laukai, kuriuos reikia užpildyti
(perskaičiau)
Product added to compare.