Filtruoti pagal
Kaina

Profesionalios veido priežiūros priemonės - prausikliai

Kiekviena veido odos priežiūros rutina prasideda nuo veido prausiklio. Tai viena svarbiausių kosmetikos priemonių bet kokio tipo odai gražios, skaisčios ir sveikos odos link. Asortimente esantys, profesionalūs veido odos prausikliai pašalins per dieną susikaupusius nešvarumus, padės paruošti odą procedūroms, o tinkamai parinktas prausiklis padės puoselėti veido odą ir po grožio procedūrų kasdienėje rutinoje, kad procedūros taptų dar efektyvesnės. Jums nereikės ilgai sukti galvos dėl prausiklių psirinkimo, nes “Allura.lt” internetinės parduotuvės asortimentą sudaro jau kruopščiai atrinkti grožio profesionalams skirti veido prausikliai. 

Visų pirma, veido prausikliai skirti nuvalyti nešvarumus, perteklinį sebumą, makiažą ir kitus nešvarumus, kurie kaupiasi ant odos paviršiaus. Taip prausikliai padeda išlaikyti odą švarią, sveiką ir sumažinti spuogų bei porų užsikimšimą. Tai yra pagrindinė ir svarbiausia veido prausiklių paskirtis, o toliau Jums lieka tik išsirinkti iš plačios veido prausiklių pasiūlos, kokias papildomas funkcijas atliekančių veido prausiklių reikia:

  • Eksfoliacija: kai kurie veido prausikliai turi eksfoliacijos savybes. Tai reiškia, kad jie pašalina negyvas odos ląsteles ir atjaunina odą, pagerindami jos tekstūrą. Eksfoliacija taip pat skatina naujų ląstelių atsiradimą, padeda mažinti raukšles ir pagerina odos atspalvį.
  • Drėkinimas: nors ne visi prausikliai turi drėkinimo savybių, kai kurie iš jų gali suteikti papildomos drėgmės odai. Tai ypač svarbu sausai arba jautriai odai, kuri gali būti ypatingai jautri įvairiems aplinkos veiksniams ar dirgikliams.
  • Paruošimas kitų produktų naudojimui: veido prausikliai taip pat gali parengti odą kitų veido priežiūros produktų naudojimui. 
  • Raminimas ir švelninimas: kai kurie veido prausikliai turi raminančių ir švelninančių ingredientų, kurie padeda sumažinti odos paraudimą, uždegimus ar dirginimą, todėl gali tapti pirmąja pagalbine priemone po intensyviau veikiančių veido odą grožio procedūrų.
  • Odos būklės gerinimas: taip pat asortimente rasite veido prausiklių, kurie sukurti konkrečioms odos problemoms spręsti, pavyzdžiui, spuogų prevencijai, pigmentinių dėmių šviesinimui ar senėjimo požymių mažinimui.

Be pagrindinės nešvarumų šalinimo funkcijos, prausikliai padeda atkurti natūralų odos balansą. Tarp ypatingai atidžiai “Allura.lt” specialistų atrinktų profesionalios veido priežiūros priemonių rasite prausiklių, kurie intensyviai drėkins, maitins ir suvienodins odos pigmentaciją. ”Allura.lt” siūlo profesionalios kosmetikos gamintojų „Ameliorate“, „MKS eco (Marrakesh)” sukurtus prausiklius, kurie tinkamai parinkti, gali būti naudojami ir kasdienei veido priežiūrai.  

Mūsų asortimente rasite žinomiausių prekinių ženklų prausiklius ir kitas atrinktas bei pritaikytas veido priežiūros priemones skirtas profesionalams. Jei vis tik turite klausimų, tai mūsų komanda pasiruošusi Jus pakonsultuoti.

Išskleisti Suskleisti

Dažnai užduodami klausimai

Būk pirmoji paklausus apie šią kategoriją!

Klausimas apie kategoriją

* Laukai, kuriuos reikia užpildyti
(perskaičiau)
Product added to compare.