Filtruoti pagal
Kaina

Išskirtinės garbanos su profesionaliais garbanojimo įrankiais

Garbanojimo įrankiai grožio salonams yra būtina įranga, kuria galima kurti įvairius garbanų ir bangų stilius klientams. Šie įrankiai yra skirti profesionaliems kirpėjams ir grožio specialistams, kad jie galėtų suteikti savo klientams norimą stilių ir suformuoti pageidaujamas garbanas. Kai kurie iš populiariausių garbanojimo įrankių grožio salonams yra šie:

  • Garbanojimo žnyplės: garbanojimo žnyplės yra įrankiai, kurie padeda sukurti įvairių dydžių ir formų garbanas. Jos gali turėti skirtingo dydžio cilindrus arba cilindrus su keičiamomis galvutėmis, kad būtų galima kurti įvairiapusius garbanojimo efektus.
  • Plataus diametro garbanojimo žnyplės: šie įrankiai naudojami sukurti plonesnes, laisvas bangas arba plačias garbanas.
  • Mažo diametro garbanojimo žnyplės: šie įrankiai puikiai tinka kurti siauresnes ir labiau apibrėžtas garbanas.

Atsižvelgiant į įvairius garbanojimo stilius ir plaukų tipus, grožio salonuose gali būti naudojami skirtingi garbanojimo įrankiai. Svarbu, kad visi įrankiai būtų aukštos kokybės ir saugūs naudoti plaukams. Taip pat, rekomenduojama atkreipti dėmesį į tinkamą plaukų priežiūrą, naudojant garbanojimo įrankius, kad būtų užtikrintas sveika ir apsaugota plaukų būklė.

Kodėl "HH Simonsen" garbanojimo įrankiai?

"HH Simonsen" - prekių ženklas, žinomas dėl aukštos kokybės plaukų priežiūros ir stilizavimo įrankių, įskaitant ir garbanojimo įrankius. Šioje prekės ženklo produktų linijoje gali būti skirtingi garbanojimo įrankiai, skirti tiek profesionaliems kirpėjams, tiek ir asmeniniam naudojimui namuose. "HH Simonsen" gamina įvairias garbanojimo žnyples, turinčias skirtingus cilindrus, padedančius sukurti įvairias garbanų formas ir dydžius. Nuo išraiškingų, holivudiškų garbanų iki lengvų, paplūdimio bangų! Šio prekės ženklo profesionalūs garbanų formavimo įrankiai pasižymi:

  • Didelio ir mažo diametro cilindrai: profesionalūs garbanojimo įrankiai su didesniais ir mažesniais cilindrais, kad būtų galima sukurti skirtingo dydžio garbanas.
  • Profesionali plaukų apsauga: šie profesionalūs "HH Simonsen" plaukų garbanojimo įrankiai yra aukštos kokybės, skirti profesionaliai plaukų priežiūrai, todėl užtikrina plaukų apsaugą nuo karščio. Reguliujama temperatūra ir net plaukų storio pasirinkimo galimybė, tai tik dar labiau sustiprina.
  • Garantija: daugumai įrankių suteikiama net iki 3 metų garantija.
  • Lengvumas: ergonomiškas dizainas, kuris leidžia ilgai ir patogiai naudoti plaukų garbanojimo įrankiu. Nesudėtingas ir patogus transportavimas.

"HH Simonsen" - prekės ženklas vienas geriausių ir populiariausių pasirinkimų tarp grožio profesionalų. Šie plaukų garbanojimo įrankiai puikiai sąveikauja su to paties prekės ženklo plaukų priežiūros priemonėmis.  

Norite sužinoti apie "HH Simonsen" aktualią produktų liniją ir garbanojimo įrankių pasiūlymus daugiau? Rekomenduojame pasikonsultuoti su "Allura.lt" specialistais. Tai padės gauti išsamesnę informaciją apie šio prekių ženklo garbanojimo įrankius ir jų naudojimo galimybes.

Išskleisti Suskleisti

Dažnai užduodami klausimai

Būk pirmoji paklausus apie šią kategoriją!

Klausimas apie kategoriją

* Laukai, kuriuos reikia užpildyti
(perskaičiau)
Product added to compare.