Filtruoti pagal
Kaina

Plaukų formavimo įrankiai

Nepriekaištinga šukuosena – vienas gražiausių žmogaus aksesuarų. Būtent todėl salonų savininkai ir meistrai atidžiai ieško įrankių, kurie padėtų realizuoti visus klientų norus ir įvaizdžio idėjas. „Allura“ pristato „HH Simonsen“ produkciją, kuri atliepia net išrankiausiųjų poreikius.

Kodėl verta rinktis ,,HH Simonsen'' produkciją?

Šį prekės ženklą sukūrė trys danų kirpėjai. Juk nėra nieko patikimesnio nei meistrų, kurie žino, kokių produktų reikia sėkmingam jų darbui, sukurti įrankiai. Profesionalus plaukų džiovintuvas, plaukų žnyplės ir tiesintuvai – tai be ko neapsieina nei vienas grožio meistras.

Didžiausią dėmesį gamintojas skiria komfortiškam naudojimui, funkcionalumui, ilgaamžiškumui bei saugumui. Prabangios detalės ir pompastiškas dizainas nekeičia produkto funkcionalumo, tad to buvo atsisakyta ir tai leido išlaikyti pakankamai žemas produktų kainas.

Kaip išsirinkti profesionalų plaukų džiovintuvą?

Plaukų džiovintuvas stilisto ir kirpėjo darbe – vienas pagrindinių įrankių, todėl tampa svarbu viskas, kuomet kalbame apie šį prietaisą. Skirtingų parametrų plaukų džiovintuvai profesionalams suteikia pasirinkimo laisvę, tačiau svarbiausia tai, kad jų dydis neapibrėžia jų galingumo. Kai kurie gamintojo įrankiai užtikrina net 25% greitesnį plaukų džiovinimą nei tai įmanoma su įprastais prietaisais. Greitai dirbantis plaukų džiovintuvas profesionalams yra tikrai vertingas pagalbininkas. Beje, gamintojas yra išpildęs visą liniją ir siūlo net kokybiškus šepečius plauku džiovinimui.

Ką verta žinoti apie ,,HH Simonsen'' plaukų tiesintuvus?

„HH Simonsen“ tiesintuvai – tai tikras atradimas plaukų priežiūros pasaulyje. Kodėl? Dėl to, jog visos detalės yra apgalvotos net iki mažiausių smulkmenų. Ar galite įsivaizduoti įrenginį, kuris puoselėtų, o ne neigiamai veiktų plaukus? Štai, prašome, „HH Simonsen Nourishing Styler“ plaukų tiesintuvas su keratinu yra revoliucingas produktas. Šis įrankis turi specialią talpą „Keratin Boost“ skysčiui, kuris įkaitęs tampa keratinu praturtintais garais ir tiesinimo metu jie atstato natūralų keratino lygį plaukuose bei užtikrina maitinimą ir intensyvią plaukų apsaugą. Tikrai neįtikėtina.

Norisi formuojančio įrankio pagal savo plaukų tipą - plaukų tiesintuvas „HH Simonsen“ gali tai pasiūlyti. „Infinity Salon Pro Styler“ modelis ypatingas tuo, jog galite reguliuoti jo nustatymus, atsižvelgdami į plaukų storį: ploniems, vidutinio storumo ir storiems plaukams. Šio gamintojo plaukų tiesintuvai yra kažkas nepaprasto. Štai kokių rezultatų galima pasiekti, kuomet produktus kuria tos pačios srities atstovai. Būkite tikri, „HH Simonsen“ tiesintuvas pateisins visus salono meistrų lūkesčius.

Plaukų garbanojimas

Tikrai nepraleisime ir šios svarbios temos, nes gamintojas pradėjo savo veiklą būtent nuo garbanojančių plaukų žnyplių. Asortimente rasite įrankių, kurie tinka skirtingų dydžių ir formų garbanoms susukti. Negana to, plauku tiesintuvas „HH Simonsen“ gali atlikti ne tik tiesinimo, bet ir būti patogia plaukų garbanojimo priemone. Du viename – ekonomiška ir praktiška.

Nepamainomi pagalbininkai

Aptardami šio gamintojo produkciją negalime nepaminėti ir nepaprastai aukštos kokybės ir funkcionalių plaukų šepečių. Tampa nesvarbu, kokio ieškote, ar šepečio plaukų džiovinimui, formavimui, o gal įprastam šukavimui – visa „HH Simonsen“ produkcija yra nepriekaištinga. Didelis pasirinkimas užtikrina, kad rasite tiek natūralių šerelių produktų, tiek prekių su plastmasiniais dantukais. Tai kas meistro darbe ypač svarbu - šepetys plaukų džiovinimui. Jis padeda „neužkaitinti“ plaukų juos džiovinant bei išvengti elektrinimosi. „Allura“ užtikrina ne tik platų „HH Simonsen“, bet ir ,,WetBrush'' šepečių pasirinkimą kiekvieno poreikiams.

Taigi, mūsų asortimente rasite įvairiausių įrankių: nuo profesionalaus plaukų džiovintuvo ir plaukų žnyplių, kurios suformuos nepriekaištingas garbanas. „HH Simonsen“ ir ,,WetBrush'' produkcija pasižymi – funkcionalumu, kokybe ir ilgaamžiškumu, būtent tai, kas taip svarbu kiekvienam plaukų meistrui bei grožio salono savininkui.

Išskleisti Suskleisti

Dažnai užduodami klausimai

Būk pirmoji paklausus apie šią kategoriją!

Klausimas apie kategoriją

* Laukai, kuriuos reikia užpildyti
(perskaičiau)
Product added to compare.