Filtruoti pagal
Kaina

Profesionalūs lūpų pieštukai

Lūpų pieštukas yra aukštos kokybės kosmetikos priemonė, skirta apibrėžti lūpų linijas, sukurti ilgalaikį ir išraiškingą lūpų makiažą bei padėti išlaikyti lūpų dažus tvarkingus ir tvirtus. “Delilah” yra garsus kosmetikos prekės ženklas, žinomas dėl savo stilingų ir efektyvių produktų, įskaitant lūpų pieštukus, todėl net neabejodami mes juos siūlome savo sortimente. Svarbiausios “Delilah” lūpų pieštukų savybės:

  • “Delilah” lūpų pieštukai turi gausią pigmentaciją, todėl jų spalvos yra intensyvios ir ryškios. Tai padeda sukurti išraiškingus ir preciziškus lūpų kontūrus.
  • Šie pieštukai yra sukurti taip, kad išliktų ant lūpų ilgą laiką, padedant išvengti lūpų dažų išblukimo ar išplaukimo.
  • “Delilah” lūpų pieštukai turi minkštą ir lengvai sklindančią tekstūrą, kuri leidžia lengvai ir patogiai juos užtepti, suteikiant vienalytį ir natūralų rezultatą.
  • Gali būti naudojami kaip kontūrinis produktas, kad apibrėžtumėte lūpų linijas, taip pat kaip užpildantis produktas, kuris padeda išlyginti lūpų paviršių ir padeda išlaikyti lūpų dažus tvarkingus.

Kaip ir su bet kokia kita kosmetikos priemone, svarbu pasirinkti “Delilah” lūpų pieštuką, atsižvelgiant į savo klienčių individualius poreikius ir norimus makiažo efektus. Pasitarkite su mūsų specialistais, jei Jums vis tik sunku apsispręsti. Mes siūlome profesionalią, atrinktą kosmetiką internetu, iš gerai žinomų prekinių ženklų, todėl tikrai galime Jums padėti ir suteikti visa reikiamą papildomą informaciją.

Pieštukai mūsų asortimente

Minkšti lūpų pieštukai, neutralių spalvų, bespalviai ar ryškūs, tačiau geriausias ,,Lip Line"“Delilah”. Jis ilgai išliekantis ir vandeniui atsparus pieštukas, kuris padės išlaikyti norimą įvaizdį visos šventės metu, nes nenustitrina ir išsilaiko iki 12 valandų. Šis pieštukas lengvų, švelnių spalvų ir kreminės tekstūros, kuri gražiai sklaidosi ant lūpų. Šis lūpų kontūro pieštukas puikiai pabrėš lūpų liniją, kurią, tinkamai. piešiant galima šiek tiek pakoreguoti.

Lūpų pieštukų spalvos

Trys populiariausi, dažniausiai naudojami atspalviai sukurti taip, kad atitiktų natūralią lūpų spalvą, todėl gali būti naudojami su daugelio atspalvių lūpų dažais ir blizgesiais bei padėti sukurti elegantiškų, naturalių, išraiškingų lūpų efektą. Iš šių trijų atspalvių lengvai rasite tinkamą klientės spalvų tonams, taip padedant atsiskleisti jos moteriškumui ir sužydėti.

Profesionali kosmetika - "Allura.lt" komanda pasiengusi Jums padėti ir atsakyti į visus klausimus. Konsultuojame! Tik susisiekite.

Išskleisti Suskleisti

Dažnai užduodami klausimai

Būk pirmoji paklausus apie šią kategoriją!

Klausimas apie kategoriją

* Laukai, kuriuos reikia užpildyti
(perskaičiau)
Product added to compare.