Filtruoti pagal
Kaina

Makiažo bazės profesionalams

Profesionalios makiažo bazės yra aukštos kokybės produktai, kurie naudojami prieš makiažo produktų taikymą. Jų pagrindinis tikslas yra užtikrinti lygų ir sklandų odos paviršių, pagerinti makiažo išvaizdą, padidinti makiažo išsilaikymą ir palengvinti makiažo produktų efektą.

“Allura.lt” kosmetika internetu siūlo šias savybes atitinkančias profesionalias makiažo bazes:

  • Odos išlyginimas: bazės padeda išlyginti odos paviršių, sumažinti poras, raukšleles ir kitus odos netobulumus, suteikdamos glotnesnę ir lygesnę odos tekstūrą.
  • Odos drėkinimas: dauguma makiažo bazių praturtintos drėkinančiomis savybėmis, kurios padeda išlaikyti odą hidratuotą ir sveiką.
  • Ilgalaikis išsilaikymas: ilgalaikio išsilaikymo formulė, kad makiažas išliktų tvarkingas ir švytintis ilgą laiką. 
  • Draugiškos odai: dauguma bazių turi nealergizuojančių savybių, kad nebūtų sukelta odos problemų ar alerginių reakcijų.
  • Suderinamumas: profesionalios makiažo bazės yra suderinamos su įvairiais kitais makiažo produktais, tokiaiss kaip pudros, korektoriai, skaistalai, bronzantai ir tt., kad sukurtų vientisą makiažo sluoksnį.

Profesionalią makiažo bazę galima rinktis iš skirtingų formų, tokių kaip kremas, gelis, skysta arba tiršta tekstūra. Taip pat prieinamos įvairių spalvų, priklausomai nuo jų funkcijų. Pavyzdžiui, yra bazės su spalvomis, kurių tikslas yra koreguoti odos toną arba sukurti tam tikrą efektą, pavyzdžiui, įtaigųjį spindesį.

Kadangi, profesionalios makiažo bazės yra aukštos kokybės ir dažnai naudojamos profesionalių makiažo ir grožio specialistų, jos taip pat yra praturtintos naudingomis sudėtinėmis dalimis, kurios suteikia papildomą efektą.

Mūsų asortimente atrinkta ir patikrinta kosmetika. “Delilah” - prestižinis dekoratyvinės profesionalios kosmetikos prekės ženklas, kuris siūlo aukštos kokybės makiažo bazes. “Delilah” makiažo bazės yra labai populiarus pasirinkimas tarp grožio specialistų ir makiažo menininkų, nes jos užtikrina sklandų ir ilgalaikį makiažo išsilaikymą, taip pat padeda išlyginti odą, kad ji būtų pilnai paruošta makiažui. Kai naudojate “Delilah” makiažo bazę, tokios kaip Delilah "Under Wear Future Resist", Jūsų makiažas gali būti pritaikytas ne tik žavingam ir ilgalaikiam išsilaikymui, bet ir suteikia kliento odai drėkinimą, minkštumą ir apsaugą nuo aplinkos veiksnių. Taip pat “Delilah” turi ir kitų variantų, pritaikytų skirtingiems odos tipams, norint pasiekti optimalų rezultatą.

Kosmetika internetu, tokiuose puslapiuose kaip "Allura.lt", turi platų “Delilah” produktų asortimentą, įskaitant makiažo bazes, blakstienų tušus, lūpų dažus, akių šešėlius ir kita. Kai rinkitės iš siūlomo “Delilah” asortimento, atkreipkite dėmesį į tai, kokių bazių norite ir kokiems odos tipams.

Jei iškilo klausimų renkantis profesionalias makiažo bazes, geriausia pasikonsultuoti su mūsų komandos specialistu, kad jis galėtų padėti atrasti tinkamiausias bazes atitinkančias Jūsų klientų individualius poreikius ir norimus makiažo rezultatus.

Išskleisti Suskleisti

Dažnai užduodami klausimai

Būk pirmoji paklausus apie šią kategoriją!

Klausimas apie kategoriją

* Laukai, kuriuos reikia užpildyti
(perskaičiau)
Product added to compare.