Profesionalios plaukus stiprinančios priemonės

Profesionalios plaukus stiprinančios priemonės, tai produktai, kurie papildomai padeda maitinti, drėkinti ar apsaugoti plaukus. Tokios priemonės yra naudingos tiek tiems, kurie stengiasi išlaikyti sveikus plaukus, tiek ir tiems, kurie susiduria su plaukų slinkimu, silpnais plaukais ar kitomis problemomis. 

Profesionalios plaukus stiprinančios priemonės yra skirtos ne tik plaukams, tačiau ir galvos odai. Profesionalūs galvos odos eksfoliantai, raminančios galvos odą esencijos - naujausias galvos odos priežiūros priemonių asortimento papildymas. 

Moksliškai sukurta sudėtis, kuria siekiama atkurti pusiausvyrą ir drėkinti plaukus bei galvos odą. Šios profesionalios galvos odos priemonės palaipsniui gerina galvos odos tekstūrą ir būklę.

"Allura.lt" plaukus stiprinančių priemonių asortimente rasite ir tokias priemones kaip: keratinas, plaukus atkuriančios putos, garbanas valantis balzamas, išsišakojusių plaukų galiukų priemonė, drėkinanti plaukų dulksna ar atkuriantis kremas. Visos šios profesionalios stiprinančios priemonės plaukams ir daugelis kitų yra gerai žinomų prekių ženklų, tokių kaip: "Ameliorate", "Mood", "HH Simonsen", "Christophe Robin" ir "MKS eco (Marrakesh). Šių gerai žinomų pasaulyje grožio specialistams prekių ženklų stiprinančios priemonės plaukams giliai drėkina, apsaugo, pagerina plaukų būklę, maitina ir palengvina iššukavimą, suteikia blizgesio, švelnumo bei glotnumo. Daugelį jų galima naudoti iškart po įvairių procedūrų. Kai kurios profesionalios plaukų priežiūros priemonės efektyviai atkuria plaukų keratino lygį, kad plaukai būtų intensyviai prižiūrimi ir maitinami. Būtent todėl plaukai kasdien blizgės ir bus gaivūs. Kitos profesionalios plaukus stiprinančios priemonės, kurių sudėtis praturtinta argano aliejais, padeda atkurti bei uždaryti pažeistas plaukų vietas ir apsaugo nuo būsimų pažeidimų, kad plaukai atrodytų sveikesni ir tvirtesni. 

Būtent dėl savo savybių, profesionalios plaukus stiprinančios priemonės nuostabus pasirinkimas profesionalams, grožio specialistams, kirpėjams, nes šios priemonės turi itin intensyviai veikiančią, koncentruotą sudėtį, todėl efektas yra pastebimas daug greičiau. Kiekvienas grožio salonas savo asortimente privalo turėti šių priemonių! Nežinote ką išsirinkti? Konsultuojame!

Išskleisti Suskleisti

Dažnai užduodami klausimai

Būk pirmoji paklausus apie šią kategoriją!

Klausimas apie kategoriją

* Laukai, kuriuos reikia užpildyti
(perskaičiau)
Product added to compare.