Filtruoti pagal
Kaina

Plaukų dažai profesionaliam naudojimui

Profesionalūs plaukų dažai kirpykloms ir grožio salonams yra aukštos kokybės dažai, kurie naudojami kirpėjų ir stilistų darbe, siekiant suteikti klientams puikių plaukų spalvų rezultatą. Tokių dažų formulės yra sudėtingesnės ir ilgiau išlieka, taip pat suteikia didesnį spalvų pasirinkimą, kad būtų galima patenkinti klientų pageidavimus.

Ryškūs ar žemiški tonai, tikra lietuvaitė ar šalta blondinė? Nėra nieko neįmanoma su profesionaliais plaukų dažais. 

Kodėl "Mood" plaukų dažai?

Profesionalūs plaukų dažai gali turėti daug privalumų, palyginti su dažnai pigesniais ir ne tokiais kokybiškais plaukų dažais. Štai keli mūsų atrinktų ir siūlomų "Mood" profesionalių plaukų dažų privalumai ir nauda plaukams:

  • Kokybė ir intensyvumas: plaukų dažų sudėtis yra paremta aukštos kokybės ingredientais, kurie suteikia intensyvų spalvų atspalvį ir ilgalaikį efektą. Jie suteikia plaukams gyvumo ir blizgesio.
  • Mažiau agresyvus poveikis: profesionalių plaukų dažų formulės yra mažiau kenksmingos ir agresyvios plaukams, nes jie yra be amoniako arba turinčios tik mažą jo kiekį. Tai padeda sumažinti plaukų pažeidimą ir išsaugoti jų būklę.
  • Ilgaamžiškumas: profesionalūs plaukų dažai turi ilgesnį efektyvumo laiką nei paprasti dažai. Jie ilgiau išlaiko savo spalvą ir sumažina poreikį dažnai dažyti plaukus.
  • Specialūs poveikiai: sukurti su papildomomis priemaišomis, kurios suteikia papildomą priežiūrą plaukams. Pavyzdžiui, kai kurie dažai gali turi hidratuojančių ar maitinančių ingredientų, kurie padeda išlaikyti plaukus drėgnus ir sveikus.
  • Tikslesnis atspalvių pasirinkimas: profesionalių plaukų dažų pasirinkimas yra platus, leidžiantis pasirinkti labiau tikslius atspalvius ir personalizuoti plaukų spalvą pagal individualius pageidavimus.

Vis dėlto, pasirinkdami profesionalius plaukų dažus savo grožio salonui, būtina atkreipti dėmesį į produktų sudėtį, teikiamus spalvų pasirinkimus, jų ilgaamžiškumą ir efektyvumą bei įsitikinti ar jie tikrai atitinka jų lūkesčius. Svarbu taip pat pasitarti su mūsų specialistais, jei turite klausimų, kad būtų pasirinkti tinkamiausi ir saugiausi produktai, atitinkantys Jūsų salonui būdingus poreikius ir klientų pageidavimus.

Išskleisti Suskleisti

Dažnai užduodami klausimai

Būk pirmoji paklausus apie šią kategoriją!

Klausimas apie kategoriją

* Laukai, kuriuos reikia užpildyti
(perskaičiau)
Product added to compare.