Filtruoti pagal
Kaina

Pagalbiniai aksesuarai plaukų priežiūros profesionalams

Kirpėjams skirti pagalbiniai aksesuarai yra svarbūs įrankiai, kurie padeda užtikrinti tvarkingą ir efektyvų darbą, taip pat klientams suteikti patogumą ir geresnę patirtį kirpykloje. Visi šie pagalbiniai aksesuarai yra būtini, siekiant užtikrinti patogų ir profesionalų kirpimo bei stiliaus paslaugas klientams. Be praktinės vertės, tvarkingai išdėstyti kirpėjo darbo vieną ir tvarkinga įranga taip pat sukuria malonų ir pasitikinčią atmosferą kirpykloje, kuri yra svarbus klientų patirties veiksnys.

Apsilankykite "Allura.lt" ir atraskite profesionalius segtukus plaukams, kurie padeda susegti ypatingai storus plaukus, atsparūs karščiui. Tvirtas plaukų susegimas leis patogiai, greitai ir tikslingai dirbti su plaukais. Pagaminti iš išskirtinės ir patvarios anglies medžiagos ir gali pasigirti gausybe funkcijų, dėl kurių jie yra geresni nei dauguma kitų plaukų segtukų. 

Pagaminti iš patvarių medžiagų, tvirti, neslystantys, ilgaamžiai, neblunkanti spalva. Dar niekada nebuvo lengva taip dirbti su plaukais!

Išskleisti Suskleisti

Dažnai užduodami klausimai

Būk pirmoji paklausus apie šią kategoriją!

Klausimas apie kategoriją

* Laukai, kuriuos reikia užpildyti
(perskaičiau)
Product added to compare.