Filtruoti pagal
Kaina

Profesionalios tiesinimo žnyplės - glotnūs ir sveiki plaukai

Siekiant lygių, glotnių, sveikų ir spindinčių plaukų nepamainomomis tampa plaukų tiesinimo žnyplės. Grožio salonuose naudojamos tiesinimui plaukų žnyplės skiriasi savo savybėmis nuo įprastinių. Štai keli vertinimo kriterijai, kuriais remiantis "Allura.lt" profesionalai sudarė plaukų tiesinimo žnyplių asortimentą: 

  • Aukšta kokybė ir patvarumas: plaukų tiesintuvai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų ir atlaikančios intensyvų naudojimą. Jos yra ilgaamžės ir geba ištvermingai veikti daugelį valandų per dieną.
  • Profesionali galia ir temperatūros kontrolė: kirpyklų tiesinimo žnyplės turi aukščiausią temperatūros lygį, kuris leidžia greitai ir efektyviai tiesinti plaukus. Be to, jos turi reguliuojamą temperatūros nustatymą, kad galėtumėte pritaikyti tinkamą temperatūrą skirtingiems plaukų tipams, išvengiant plaukų pažeidimo.
  • Keramika arba turmalinas danga: profesionalios tiesinimo žnyplės yra padengtos keramika arba turmalinu, kad būtų užtikrintas lygus ir švelnus plaukų tiesinimas bei sumažintas plaukų pažeidimo pavojus.
  • Išmanios funkcijos: kai kurios plaukų tiesinimo žnyplės turi išmanias funkcijas, pavyzdžiui, automatinį temperatūros reguliavimą, automatinį išsijungimą po tam tikro laiko.
  • Ergonomiškas dizainas: plaukų priežiūros specialistas skirtos tiesinimo žnyplės turi ergonomišką dizainą, kuris suteikia patogumą, kurie ilgą laiką dirba su jomis.

Renkantis plaukų tiesinimo žnyples grožio salonams, būtina atsižvelgti į produktų kokybę, galingumą, temperatūros kontrolę ir ergonomišką dizainą, kad galėtumėte pasirinkti tinkamą įrankį, atitinkantį Jūsų grožio salono poreikius ir klientų lūkesčius. 

"HH Simonsen" gamina įvairius plaukų priežiūros ir stilizavimo įrankius, įskaitant plaukų tiesinimo žnyples. Jų plaukų tiesinimo žnyplės garsėja aukšta kokybe ir inovatyviomis funkcijomis, kurios yra populiariai naudojamos profesionalių kirpėjų. Plaukų tiesintuvai "HH Simonsen" pasižymi šiomis savybėmis:

  • Aukšta kokybė: "HH Simonsen" įdeda daug pastangų, kad jų produktai būtų kokybiški ir patvarūs, tai yra ypač svarbu, kai žnyplės naudojamos intensyviai.
  • Turmalino ir keramikos danga: dauguma jų plaukų tiesinimo žnyplių yra padengti keramika arba turmalinu, kuris padeda išlyginti plaukus, sumažinti plaukų elektrinimąsi ir užtikrinti lygų, blizgantį plaukų paviršių.
  • Reguliuojama temperatūra: šio prekės ženklo žnyplės turi reguliuojamą temperatūros nustatymą, leidžiantį kirpėjams pritaikyti optimalią temperatūrą skirtingiems plaukų tipams ir būklei.
  • Ergonomiškas dizainas: žnyplių dizainas ergonomiškas, kad būtų patogiau dirbti su jomis ir sumažėtų nuovargio pavojus.
  • Greitas šildymas: profesionalus plaukų tiesintuvas "HH Simonsen" greitai pasiekia norimą temperatūrą.

"HH Simonsen" tiesintuvas tobulas pasirinkimas kirpėjams. Atkreipkite dėmesį, kad konkrečios "HH Simonsen" plaukų tiesinimo žnyplės savybės ir funkcijos gali skirtis priklausomai nuo modelio. Jei norite sužinoti daugiau apie jų produktus ir žnyplių funkcijas, galite pasikonsultuoti su mūsų specialistais, kurie mielai pakonsultuos dėl profesionalių formavimo priemonių parduodamų internetu - "Allura.lt". 

Išskleisti Suskleisti

Dažnai užduodami klausimai

Būk pirmoji paklausus apie šią kategoriją!

Klausimas apie kategoriją

* Laukai, kuriuos reikia užpildyti
(perskaičiau)
Product added to compare.