Filtruoti pagal
Kaina

Profesionalios vaikų odos priežiūros priemonės

Profesionalios kūno priežiūros priemonės vaikams yra sukurtos remiantis jų jautria ir subtilios priežiūros reikalaujančia oda, kuri turi ypatingus poreikius. Šių priemonių tikslas yra suteikti vaikams švelnią, efektyvią ir saugią odos priežiūrą bei sukurti malonumų kupinus, per švelnius ir jaukius prisilietimus, ritualus kartu su tėvais. Dauguma mūsų siūlomų profesionalių vaikų kūno priežiūros priemonių internetinėje parduotuvėje yra hipoalerginiai. Visi produktai neturi jokių kenksmingų cheminių medžiagų ir kvapų.

Profesionalios kūno priežiūros priemonės vaikams:

 • Švelnūs šampūnai vaikams, kuriuose nėra agresyvių cheminių medžiagų, pavyzdžiui, sulfatų ar parabenų.
 • Kūdikių kremai ar emulsijos, kurie padeda išlaikyti vaiko odą minkštą, išpuoselėtą ir drėkinamą. Šie kremai išsiskiria natūraliais drėkinamaisiais komponentais. Taip pat, kai kurie siūlomi kremai padeda spręsti tam tikras problemas,pavyzdžiui, užpakaliuko iššutimas.
 • Vaikų losjonai, kurie maitina ir drėkina vaiko odą, suteikia jai ypatingo minkštumo.
 • Prausikliai, kurie vaikui leidžia mėgautis maudynių malonumais be akyčių dirginimo. Šie prausikliai taip pat švelniai maitina ir minkština vaikučio odelę.
 • Masažiniai aliejai, kurie maloniai drėkins odelę ir sukurs raminantį poveikį. Puikus nusiraminimo ir artumo ritualas prieš miegą.

Renkantis profesionalius produktus svarbu atidžiai perskaityti produkto sudedamųjų dalių sąrašą. Tačiau renkantis produktus skirtus vaikams yra itin svarbu įsitikinti, kad produktas yra tikrai saugus ir nuo kokio amžiaus vaikams tinkamas bei atsižvelgti į individualius kiekvieno vaiko poreikius ir odos būklę.

Kuo ypatinga “Mini Mio” produktų linija vaikams?

Vaikų kūno odos priežiūros priemonės ,,Mini Mio'' - sukurtos dermatologų ir patvirtintos pediatrų. Ypatingai švelnios „Mini Mio“ vaikų odos priežiūros priemonės sukurtos efektyviai pamaitinti ir apsaugoti jautriausią odą. Visuose „Mini Mio“ kūno odos priežiūros produktuose naudojamos augalinės kilmės veikliosios medžiagos, kurios yra saugios kūdikiams, paremtos griežtais vartotojų tyrimais. Tausodami planetą ir siekdami apsaugoti ateities kartas, "Mini Mio" naudoja geriausios kokybės sudedamąsias dalis, o pakuotes ir medžiagas įsigyja tvariai ir atsakingai. Drąsiai galime teigti, kad mūsų siūlomi “Mini Mio” prekės ženklo produktai vaikams yra puikus pasirinkimas, nes išsiskiria ypatingomis savybėmis:

 • Veganiški, nebandyti su gyvūnais, dermatologiškai patikrinti;
 • Patvirtinti pediatro;
 • Tinka jautriai odai, nesukelia ašarų;
 • Gamyboje naudojami tik premium klasės ingredientai išgauti iš motinos gamtos;
 • Pakuotės 100% perdirbamos;
 • 100% natūralus ir švelnus kvapas.

Atraskite mūsų siūlomą profesionalios vaikų odos priežiūros produktų asortimentą ir padėkite savo klientams paversti vaiko priežiūrą bei maudynių ar miego ritualus brangiomis ir įsimintinomis akimirkomis, kurios leis jiems sukurti itin artimą ryšį su savo mažyliais, kartu puoselėjant ir prižiūrint mažylių odelę.

Išskleisti Suskleisti

Dažnai užduodami klausimai

Būk pirmoji paklausus apie šią kategoriją!

Klausimas apie kategoriją

* Laukai, kuriuos reikia užpildyti
(perskaičiau)
Product added to compare.