Plaukų dažymo aksesuarai ir priedai

Atsiprašome už nepatogumus.

Pabandykite ieškoti dar kartą

Plaukų dažymo aksesuarai ir priedai profesionalams

Profesionalus plaukų dažymas reikalauja preciziškumo ir kokybės, todėl svarbu ne tik tinkami profesionalūs plaukų dažai, tačiau ir priemonės, kurios padeda lengviau, greičiau ir patogiau tuos dažus padengti. Grožio salonams ir kirpykloms gali būti sunku išsirinkti profesionalius dažymo aksesuarus ir priedus, todėl"Allura.lt" specialistai atliko šį darbą už Jus.

Profesionaliems kirpėjams ir plaukų stilistams yra reikalingi įvairūs plaukų dažymo aksesuarai ir priedai, kurie padeda atlikti kokybišką ir tikslų plaukų dažymą. Štai keli svarbiausi plaukų dažymo aksesuarai profesionalams:

  • Dažymo teptukai ir šepetėliai: specialiai skirti plaukų dažymui, šie teptukai ir šepetėliai turi skirtingo storio šerelius, kad būtų galima kuo tiksliau padengti plaukus dažais.
  • Dažymo folijos ir popieriai: šie produktai yra naudojami, kad būtų galima plaukų dažais tiksliai padengti tik tam tikras plaukų vietas.
  • Plaukų dažų maišymo dubenėliai ir šukos: profesionaliai dažnai maišo skirtingas plaukų dažų spalvas, todėl šie prietaisai padeda tinkamai sumaišyti dažiklius, kad būtų pasiektas norimas atspalvis.
  • Uždangalai: apsaugo klientus nuo dažų patekimo ant drabužių ir odos, taip išvengiant neplanuotų dėmių ir paraudimų.
  • Apsauginės pirštinės: užtikrina, kad dažai nepatektų ar grožio specialisto odos ir apsaugo nuo galimų alerginių reakcijų.

Tai tik keli iš daugybės plaukų dažymo priedų, kuriuos naudoja profesionalai, kad užtikrintų aukštos kokybės rezultatus. Jūs gerai žinote kaip svarbu tūrėti ir tinkamai naudoti šiuos priedus, kad būtų pasiektas norimas plaukų dažymo rezultatas ir puikiai žinote kaip svarbu išsirinkti tik pačius geriausius, nes tai ne tik gražūs aksesuarai, tačiau ir darbą lengvinantys produktai, kurie užtikrina aukštą darbo kokybę.

Išskleisti Suskleisti

Dažnai užduodami klausimai

Būk pirmoji paklausus apie šią kategoriją!

Klausimas apie kategoriją

* Laukai, kuriuos reikia užpildyti
(perskaičiau)
Product added to compare.