Filtruoti pagal
Kaina

Profesionalūs plaukų dažai

Mood "Color Cream" - plaukų  dažai yra profesionalūs ir dažnai naudojami grožio salonuose bei kirpyklose, siekiant suteikti klientams puikių ir ilgaamžių plaukų spalvų rezultatą. Šie profesionalūs dažai grožio salonams yra žinomi dėl aukštos kokybės ir plataus spalvų asortimento. Jie yra sukurti naudojant pažangią formulę, kuri suteikia intensyvią plaukų spalvą, kartu išlaikant plaukus minkštus, sveikus ir puošnius. Mood "Color Cream" profesionalūs plaukų dažai, kurie yra puikus pasirinkimas kirpėjams, kurie nori suteikti gyvybingas ir ryškias plaukų spalvas. Mood "Color Cream" siūlo net rinktis iš 77 atspalvių: intensyvūs ir natūralūs, madingi, korekciniai ir Super Blond. 

"Mood" plaukų dažai, tai italų sukurta, profesionali linija, praturtinta pažangia formule plaukams, su spanguolių ir bolivinių balandų ekstraktais. Šie profesionalūs plaukų dažai yra hipoalerginiai, dermatologiškai patikrinti, be parabenų, pagaminti iš lanolino, lengvai sumaišomi bei tepami. Profesionalūs Mood "Color Cream" plaukų dažai siūlo tik pačius geriausius produktus plaukams, kurie padeda pasiekti maksimalų rezultatą. "Mood" plaukų dažai internetu "Allura.lt" siūlo tobulą kokybės ir kainos santykį, todėl maloniai nustebsite.

Kaip ir naudojant bet kuriuos kitus profesionalius plaukų dažus, svarbu atsižvelgti į naudojimo instrukcijas ir laikytis rekomendacijų, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai ir išvengta plaukų pažeidimo. Mood "Color Cream" profesionalūs plaukų dažai gali būti vienas iš geriausių pasirinkimų plaukų spalvai atnaujinti ar suteikti Jūsų klientams norimą, naują plaukų spalvą. 

Profesionalių priemonių grožio specialistams "Allura.lt" internetinės parduotuvės specialistai visada maloniai padės ir patars. Konsultuojame!

Išskleisti Suskleisti

Dažnai užduodami klausimai

Būk pirmoji paklausus apie šią kategoriją!

Klausimas apie kategoriją

* Laukai, kuriuos reikia užpildyti
(perskaičiau)
Product added to compare.