Filtruoti pagal
Kaina

Profesionalūs akių pieštukai ir pravedimai

Akių pieštukai ir pravedimai yra svarbūs įrankiai profesionalams, norint sukurti įdomius ir akių kontūrą pabrėžiančius makiažo efektus. Svarbu pasirinkti aukštos kokybės produktus, kurie užtikrina tikslesnį ir ilgiau išliekantį makiažą. Profesionalūs akių pieštukai ir pravedimai yra aukštos kokybės kosmetikos priemonės, skirtos sukurti akims išraiškingą ir ryškų makiažą. “Allura.lt” specialistai atrinko ir siūlo pačius geriausius produktus grožio salonams, makiažo studijoms ir visiems profesionalams kosmetikos srityje. Akių pieštukai atlieka akių įrėminimo ir pravedimo funkciją, o akių pravedimai yra naudojami akims kontūruoti, pabrėžiant jų išraiškingumą. Galima rinktis iš skystų, gelinių ar kreminių produktų, kurie dažnai turi didelį pigmentų kiekį ir ilgalaikį išsilaikymą.

Svarbiausios “Allura.lt” internetinėje parduotuvėje atrinktų ir siūlomų akių pieštukų ir pravedimų savybės:

  • Pigmentacija: produktai turi didelį pigmentų kiekį, todėl jų spalvos yra intensyvios ir ryškios. Tai suteikia akims gilesnį atspalvį ir išraiškingumą bei užtikrina tamsesnius ir ryškesnius akių kontūrus, todėl lengviau pasiekti norimą efektą.
  • Laikymasis: turi ilgalaikį išsilaikymą, todėl jie neišblunka per dieną ar vakarą. Profesionalams svarbu naudoti akių pieštukus ir pravedimus, kurie yra ilgiau išliekantys ir neišsisklaido per dieną,  ypač jei klientai tikisi, kad makiažas išliks nepakitęs ilgą laiką.
  • Šereliai: akių pieštukai ir pravedimai turi šerelius, kurie padeda suvienodinti kontūrus, suteikiant minkštą ir natūralų efektą.
  • Drėkinamieji ingredientai: kai kurie produktai sudėtyje turi drėkinamųjų ingredientų, kurie padeda palaikyti odos sveikatą ir išvengti jos sausumo akių srityje.
  • Atpalaiduojanti tekstūra: akių pieštukai ir pravedimai turi minkštą tekstūrą, kuri lengvai dengiasi ant odos, todėl leidžia lengvai sukurti norimą makiažo efektą.

Pasirinkdami akių pieštukus ir pravedimus profesionaliam makiažui, būkite atidūs, kruopščiai perskaitykite produktų etiketes, o iškilus neaiškumams pasitarkite su mūsų specialistais dėl rekomendacijų. Tai padės jums atsirinkti tinkamiausius produktus ir sukurti akių makiažo efektus, kurie atitinka jūsų klientų lūkesčius ir užtikrina ilgalaikį ir gražų makiažą.

Išskleisti Suskleisti

Dažnai užduodami klausimai

Būk pirmoji paklausus apie šią kategoriją!

Klausimas apie kategoriją

* Laukai, kuriuos reikia užpildyti
(perskaičiau)
Product added to compare.