Filtruoti pagal
Kaina

Maloniems vonios ritualams - vonios skysčiai

Kosmetinis vonios skystis yra specialiai sukurtas produktas, skirtas naudoti vonioje siekiant suteikti malonumą, švelnumą kūno priežiūros ritualams. Jo paskirtis yra suteikti ne tik valymo efektą, bet ir maitinantį, drėkinantį ir relaksuojantį poveikį odai. Vonios skystis yra vienas iš populiariausių vonios produktų, naudojamų visame pasaulyje. Vonios skystis yra patogi ir maloni kūno priežiūros priemonė, kurios paskirtis yra gerinti bendrą savijautą, odos būklę ir kūno relaksaciją.

Atraskite ir išbandykite mūsų siūlomus "Ameliorate" ir "Mio"vonios skysčius. Ameliorate "Softening Bath Oil Milk" - kreminis vonios aliejus, sukurtas siekiant drėkinti, maitinti ir švelninti odą vonioje, suteikiant jai minkštumo ir švelnumo. Šis vonios aliejus gali būti naudojamas vonioje arba po vonios ir dušo, kad padidintų odos drėgmę ir sumažintų sausumą. Jis yra praturtintas maitinamaisiais ingredientais, kurie padeda minkštinti odą ir pagerinti jos tekstūrą. Įvairūs augaliniai aliejai, tokie kaip migdolų aliejus, sviestmedžio sviestas ar alavijų aliejus, kurie padeda drėkinti ir minkština odą. Bei natūralūs augalų ekstraktai, kurie yra malonaus kvapo ir turi papildomų naudingų savybių odai. Ameliorate "Softening Bath Oil Milk" skirtas sausai ir pažeistai odai. Jis gali būti ypač naudingas žiemą ar sausuoju laikotarpiu, kai odai reikia papildomos drėgmės ir maitinimo. Šis kreminis vonios aliejus suteikia ypatingą malonumą ir relaksaciją vonioje, tuo pat metu puoselėdamas nepriekaištingą odos būklę.

Mio "Liquid Yoga Bath Soak" yra populiarus vonios skystis, kurį gamina kosmetikos kompanija, žinoma dėl savo produkcijos, skirtos kūno priežiūrai. Mio "Liquid Yoga Bath Soak" yra pritraukęs dėmesį dėl savo atpalaiduojančių savybių ir pasižymi maloniu kvapu. Šis vonios skystis yra sukurtas remiantis naturalių ir maitinančių ingredientų pagrindu, kurie padeda atpalaiduoti įtampą, minkština odą ir suteikia malonią relaksaciją po sunkios dienos, sukurdamas jaukią ir ramybės kupiną aplinką. Šis vonios skystis gali būti naudojamas vienas arba kartu su kitais "Mio" kūno priežiūros produktais, kad būtų pasiektas maksimalus relaksacijos ir priežiūros efektas.

Kaip ir su visais kosmetikos produktais, mūsų specialistai rekomenduoja atidžiai perskaityti produkto sudėtį ir naudojimo instrukcijas, ypač jei oda yra jautri. Jei neesate tikri dėl vieno ar kito produto ar turite kokių nors klausimų, rekomenduojame pasikonsultuoti su mūsų specialistais.

Išskleisti Suskleisti

Dažnai užduodami klausimai

Būk pirmoji paklausus apie šią kategoriją!

Klausimas apie kategoriją

* Laukai, kuriuos reikia užpildyti
(perskaičiau)
Product added to compare.