Nuostabaus dengimo makiažo pagrindai profesionalams

Makiažo pagrindas yra vienas iš svarbiausių žingsnių, norint sukurti tobulą ir ilgalaikį makiažą. Tai yra kosmetikos produktas, kuris naudojamas lyginti odos spalvą, suteikti veidui vientisą atspalvį ir padengti odos defektus. Svarbu pasirinkti tinkamą pagrindą, kuris atitiktų Jūsų klienčių odos tipą ir spalvą.

Pagrindai gali būti skysti, kremo arba mineraliniai, ir kiekvienas iš jų turi savo privalumų:

  • Skysti pagrindai: populiariausias variantas, nes lengvai įsisavinamas ir suteikia natūralios, blizgios arba matinės odos efektą. Geriausiai tinka normaliai, sausai arba sausai-mišriai odai.
  • Kremo pagrindai: puikiai tinka sausai ir brandžiai odai. Jie suteikia daugiau drėgmės ir padengimo nei skysti pagrindai, bet gali turėti sunkumo jausmą ir netinka riebiai odai.
  • Mineraliniai pagrindai: tinka jautriai, riebiai arba į aknę linkusiai odai. Šie pagrindai yra labai lengvi ir natūralūs, suteikiantys vidutinio padengimo efektą.

“Allura.lt” specialistai profesionalams atrinko “Delilah” prekės ženklo makiažo pagrindus. Jie yra besvoriai, lengvai dengiasi, atsparūs vandeniui ir prakaitui! Mūsų siūlomi makiažo pagrindai išsilaiko net iki 24 valandų ir iškart užmaskuoja visus odos trūkumus, nelygumus bei raukšleles. Šviesą išsklaidantys pigmentai, kuriuos lengva padengti profesionaliu šepetėliu. ,,Time Frame" makiažo pagrindas turi ir SPF20, todėl apsaugo odą nuo žalingo saulės poveikio.

Svarbu atsiminti, kad pagrindas turi atrodyti natūraliai ant odos, todėl stenkitės vengti per didelio padengimo ir pasirinkite pagrindus, kurie suteiks jums natūralų spindesį. Taip pat nepamirškite reguliariai pakeisti pagrindo atspalvio pagal sezoną.

Išskleisti Suskleisti

Dažnai užduodami klausimai

Būk pirmoji paklausus apie šią kategoriją!

Klausimas apie kategoriją

* Laukai, kuriuos reikia užpildyti
(perskaičiau)
Product added to compare.