Profesionalūs rankų ir pėdų kremai

Profesionalios priemonės rankoms ir pėdoms yra skirtos užtikrinti tinkamą odos priežiūrą ir pagerinti odos būklę šiose jautriose kūno vietose. Grožio salonų asortimentą turi sudaryti įvairios specializuotos priemonės, kurios padeda palaikyti odos sveikatą, drėgmę ir minkštumą. Profesionalūs rankų ir pėdų kremai yra išskirtinai aukštos kokybės ir sudėties priežiūros produktai. Jų sudėtyje rasite koncentruotą kiekį veikliųjų medžiagų ir jie turi daugiau maitinančių ir drėkinamųjų savybių, kad padėtų išlaikyti šias odos sritis sveikas, minkštas ir gražias. Štai kai kurių tipų profesionalių rankų ir pėdų priemonių pavyzdžiai, kuriuos rasite mūsų asortimente:

  • Drėkinamieji kremai yra skirti suteikti intensyvų drėkinimą sausoms rankoms ir pėdoms, minkštinti ir drėkinti odą, taip pat pašalinti nemalonų sausumą. Šie kremai drėkina, maitina ir atgaivina odą, suteikdami malonaus glotnumo ir švelnumo efektą. 
  • Vėsinamųjų savybių turinčios priemonės, kurių pagalba lengvai atvėsinsite, nuraminsite ir atgaivinsite pavargusias pėdas. Suteiksite joms lengvumo įspūdį. 
  • Intensyvaus poveikio produktai, kurių sudėtis ypatingai praturtinta, todėl priemonės padeda greitai ir efektyviai spręsti jau net ir įsisenijusias problemas, tarkime kaip kietai suragėjusi oda. Tokie produktai praturtinti unikaliu LaH6 odos drėkinimo kompleksu, taukmedžio sviestu, glicerinu ar simondsijų aliejaus mišiniu. 

Svarbu pasirinkti profesionalią rankų ar pėdų priemonę, atsižvelgiant į kliento odos poreikius ir būklę. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į sudedamųjų medžiagų sąrašą ir pasirinkti priemonę, kuri yra tinkama kiekvienam klientui individualiai pagal jo poreikius. Profesionalios rankų ir pėdų priežiūros priemonės sudaromas asortimentas gali skirtis priklausomai nuo konkrečių Jūsų grožio salono teikiamų paslaugų ir procedūrų. Svarbu pasirinkti kokybiškas priemones, kurios yra tinkamos Jūsų klientų odos poreikiams. Taip pat būtina laikytis aukštų higienos standartų, kad būtų išvengta bet kokių odos problemų ir užtikrintas klientų patogumas bei saugumas, o mūsų siūlomų produktų įpakavimai kaip ir sudėtis pasižymi aukšta kokybe, todėl galite lengvai užtikrinti higieną ir saugumą. 

Apsilankę Allura.lt internetinėje parduotuvėje atrasite itin platų rankų ir pėdų priežiūros priemonių pasirinkimą, o tokie gerai žinomi ir įvertinti prekių ženklai, kaip „Ameliorate“ , „Hemp seed“, “Mio” ar „MKS eco (Marrakesh)“ užkirs kelią bet kokioms dvejonėms.

Išskleisti Suskleisti

Dažnai užduodami klausimai

Būk pirmoji paklausus apie šią kategoriją!

Klausimas apie kategoriją

* Laukai, kuriuos reikia užpildyti
(perskaičiau)
Product added to compare.