Filtruoti pagal
Kaina

Plaukų džiovintuvai profesionalams

Profesionalus plaukų džiovintuvas kirpykloms skiriasi nuo įprastinio namų naudojimo džiovintuvo keliomis savybėmis, nes jis turi patenkinti aukštus reikalavimus, susijusius su intensyviu naudojimu ir veiksmingumu. Plaukų džiovintuvas profesionalams kuria magiją, todėl plaukai atrodo sveikis ir žvilgantys. Štai keli aspektai, kuo ypatingi "Allura.lt" asortimente esantys profesionalūs plaukų džiovintuvai:

  • Galia ir greitis: profesionalūs džiovintuvai turi didesnį galingumą, todėl gali greičiau išdžiovinti plaukus, taupant laiką tiek kirpėjui, tiek klientui. Greitas džiovinimas yra itin svarbus šiame pasaulyje, kuriame vyrauja greitas gyvenimo tempas.
  • Skirtingi oro srauto ir temperatūros nustatymai: profesionalūs džiovintuvai turi daugiau nustatymų, leidžiančių kirpėjams pritaikyti oro srauto stiprumą ir temperatūrą pagal skirtingų klientų plaukų tipą, storumą ir būklę. Tai suteikia daugiau lankstumo ir leidžia kirpėjui pasiekti pageidaujamus rezultatus.
  • Jonizavimo funkcija: dauguma profesionalių džiovintuvų turi jonizavimo funkciją, kuri padeda sumažinti plaukų elektrinimąsi ir išlaiko plaukus lygius, švelnius ir be šiurkštumo.
  • Dizainas ir ergonomika: džiovintuvų dizainas patogus, todėl lengva naudoti ilgesnį laiką, nesukelia diskomforto jausmo. 
  • Ilga tarnavimo trukmė ir patvarumas: profesionalūs plaukų džiovintuvai yra pritaikyti atlaikyti intensyvų naudojimą. Jie dažnai turi patvarias medžiagas, kurios užtikrina ilgalaikį veikimą ir patvarumą.
  • Specialios technologijos: kai kurie profesionalūs džiovintuvai turi specialias technologijas, tokias kaip jonų arba infraraudonųjų spindulių naudojimas, kad būtų pasiekti dar geresni rezultatai.

Pirkdami profesionalų plaukų džiovintuvą grožio salonui, būtinai konsultuokitės su "Allura.lt" specialistais arba atlikite nuodugnias paieškas, kad rastumėte produktą, atitinkantį Jūsų reikalavimus ir grožio salono poreikius. Svarbu rinktis aukštos kokybės ir patikimas prekes, kad užtikrintumėte patogų darbą ir klientų pasitenkinimą.

"HH Simonsen" - vienas iš prekės ženklų, kuris gamina profesionalius plaukų džiovintuvus, įvairius plaukų priežiūros ir stilizavimo įrankius. Jų produktų liniją sudaro platus skirtingų modelių asortimentas, kurie pasižymi skirtingomis funkcijomis, galingumais ir ergonomika, atitinkančiomis plaukų priežiūros profesionalų ir klientų poreikius.

Norint sužinoti daugiau apie "HH Simonsen" plaukų džiovintuvus, galite susisiekti su mūsų specialistais, kurie galės suteikti išsamesnę informaciją apie šio prekės ženklo plaukų džiovintuvus ir jų naudojimą.

Išskleisti Suskleisti

Dažnai užduodami klausimai

Būk pirmoji paklausus apie šią kategoriją!

Klausimas apie kategoriją

* Laukai, kuriuos reikia užpildyti
(perskaičiau)
Product added to compare.