Filtruoti pagal
Kaina

Birios/presuotos pudros profesionalams

Profesionalios, kosmetinės birios ir presuotos pudros yra du skirtingi pudrų tipai, kurias renkasi siekdami suteikti minkštą, matinį efektą ir padaryti makiažą ilgaamžiškesnį. Šios pudros yra puikios priemonės, kuriomis galima fiksuoti makiažo pagrindą, užtikrinti odos matinį atspalvį ir sumažinti blizgesį.

Kuo skiriasi biri ir presuota pudra?

Birios pudros yra miltelinio tipo, kurios paprastai yra lengvesnės ir suteikia labai natūralų efektą. Birios pudros teikia labai subtilų padengimą, leidžiantį kontroliuoti odos blizgesį ir nedidelius trūkumus. Presuotos pudros yra tankesnės ir daugiau pigmentuotos nei birios. 

Presuotos pudros turi daugiau matinio efekto, padengdamos odą geriau, o kai kurios iš jų gali pasiekti vidutinį arba didelį padengimą.

Abu pudrų tipai yra naudojami norint suteikti sklandų, tobulą ir profesionalų makiažo pagrindą, Tai gali būti lengvai pritaikoma profesionali makiažo priemonė, o būtent mūsų siūlomos pudros yra žinomos dėl kokybiškos formulės, švelnumo ir ilgaamžiškumo. Šios pudros puikiai tinka profesionaliam naudojimui, tačiau taip pat gali būti naudojamos ir kasdieniame makiaže. Rinkdamiesi “Delilah" pudras, rekomenduojame atsižvelgti į savo klienčių odos tipą ir poreikius, siekiant pasirinkti tinkamiausius atspalvus, kad galėtumėte pasiekti geriausius rezultatus.

Dėl savo kokybės ir profesionalių savybių, daugelis mūsų siūlomų birių pudrų yra vertinamos ir profesionaliose aplinkose, tokiuose kaip grožio salonai, fotosesijų, televizijos ir teatro makiažams atlikti. “Delilah” birios pudros turi švelnią tekstūrą ir yra lengvai sluoksniuojamos, leidžiančios kurti skirtingo padengimo ir intensyvumo efektus. Matinis pasirinkimas, kuris puikiai padeda kontroliuoti odos blizgesį ir suteikti makiažui užbaigtumą, gali būti naudojamos vienos arba ant makiažo pagrindo. Vienas geriausių ir mūsų labiausiai rekomenduojamų pasirinkimų - ,,Pure Touch". Tai ypatingo švelnumo, šilkinės tekstūros pudra, kurios dėka oda atrodo natūraliai, o makiažas užbaigtas.

Kadangi birios pudros turi  besvorę, lengvą tekstūrą, tai jos yra tinkamos naudoti tiek ir dieniniam, tiek ir vakariniam makiažui atlikti. Pasirinkus ”Delilah” birią pudrą profesionaliam makiažui galite pasitikėti, kad gausite aukštos kokybės produktą, kuris suteiks profesionalaus lygio rezultatus. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad visada yra svarbus ir tinkamas odos paruošimo etapas, kuris užtikrina optimalų makiažo rezultatą.

Išskleisti Suskleisti

Dažnai užduodami klausimai

Būk pirmoji paklausus apie šią kategoriją!

Klausimas apie kategoriją

* Laukai, kuriuos reikia užpildyti
(perskaičiau)
Product added to compare.