Kūno kremai, losjonai, sviestai profesionalams

Kiekvienas profesionalas supranta kaip yra svarbu pasirūpinti ir viso kūno oda, ne tik veido ir tam itin daug reikšmės turi tinkamas priemonių parinkimas. Mūsų asortimentą sudaro kruopščiai atrinkti kūno kremai, losjonai ir kūno sviestai, kurie puikiai tinka profesionaliam naudojimui, grožio salonuose, SPA centrųose ir masažo kabinetuose. Šie produktai yra aukštos kokybės, skirti drėkinti, maitinti ir pagerinti kūno odos būklę.

Kuo skiriasi šie produktai?

  • Kūno kremai yra drėkinamųjų savybių turintys produktai, kurie padeda išlaikyti odą minkštą ir elastingą. Jie gali būti lengvos, tirštesnės tekstūros, greitai susigeriantys ir tinkami kasdieniam naudojimui.
  • Kūno losjonai yra lengvesnės konsistencijos nei kremai ir lengvai pasiskirsto ant odos. Jie dažnai turi drėkinančių, maitinančių ir raminamųjų ingredientų, kurie padeda išlaikyti odą minkštą ir pamaitintą.
  • Kūno sviestai yra gana gausios tekstūros ir yra labiau koncentruoti. Jie dažnai naudojami gydymui labiau sausos, šiurkščios ar pažeistos odos.

Profesionalūs kūno kremai, losjonai ir kūno sviestai gali turėti įvairių veikliųjų medžiagų, pavyzdžiui, glicerino, kanapių sėklų aliejaus, alantoino, hialurono rūgšties, vitaminų ir kitų maitinančių ingredientų. Tarkime, Hemp seed "Skinny Dip" kūno sviestas turi minkštinančių ir intensyviai drėkinančių odą savybių. Itin riebus, tačiau greitai susigeriantis bei giliai drėkinantis net ir labai išsausėjusią odą. O Mio "Muscle Motivator", žaibiškai nuramina, atpalaiduoja ir atgaivina odą, todėl jis gali tapti puikiu pasirinkimu norint atgaivinti ir nuraminti odą prieš ar po treniruotės. Su Mama Mio "Pregnancy Boob Tube” nuraminsite ir sustangrinsite krūtinę.

Įvairiapusiškas, profesionalios kosmetikos pasirinkimas kūnui internetu, tai yra tai ko siekė “Allura.lt” komandos specialistai. Atrinkti geriausiai įvertinti prekiniai ženklai pasaulyje, kurių sudėtys pasižymi išskirtinumu, o politika ir požiūris draugiški gamtai. Atraskite mūsų siūlomus produktus ir pasiūlykite geriausias priemones savo klientams! Mes taip pat mielai ir konsultuojame, todėl drąsiai kreipkitės ir mes padėsime atsirinkti geriausiai Jūsų klienčių poreikius patenkinančius produktus.

Išskleisti Suskleisti

Dažnai užduodami klausimai

Būk pirmoji paklausus apie šią kategoriją!

Klausimas apie kategoriją

* Laukai, kuriuos reikia užpildyti
(perskaičiau)
Product added to compare.