Profesionalios plaukų formavimo priemonės

Kiekvienam grožio profesionalui dirbančiam su plaukais svarbu turėti platų priemonių spektrą, kad galėtumėte kūrybingai prisitaikyti prie skirtingų klientų poreikių ir sukurti jų norimą šukuoseną. Čia pateikiamas platesnis "Allura.lt" siūlomų priemonių sąrašas:

  • Profesionalus plaukų vaškas suteikia tekstūrą ir formą plaukams, leidžia kurti išraiškingus stilius ir kontroliuoti plaukų formą. Vaškas tinka norint sukurti suformuotas, tačiau natūraliai atrodančias šukuosenas. Vaškas padės modeliuoti įvairių tipų šukuosenas jų neapsunkindamas, suteikia matinį efektą ir stiprią fiksaciją.
  • Profesionalios plaukų putos yra lengvos ir neapsunkina plaukų, taip pat padeda išlaikyti garbanas. Suteikia apimties ir tekstūros bet kokio tipo plaukams, tačiau išlaiko plaukus lengvus ir lanksčius.
  • Profesionalus plaukų lakas fiksuoja ir suteikia ilgai išliekantį rezultatą jūsų sukurtai šukuosenai. Jis padeda išlaikyti plaukų formą visą dieną ir apsaugo nuo išsisklaidymo. Suteikia itin virtą fiksaciją, šilkinę struktūrą, spindesį ir nesulipina plaukų. 
  • Profesionalus plaukų gelis yra daugiau fiksuojantis produktas, kuris suteikia stipresnį ir tvirtesnį laikymą. Jis dažniausiai naudojamas sukurti tiksliai apibrėžtas ir tvirtas šukuosenas.
  • Profesionalus garbanų formavimo kremas yra specialiai sukurta priemonė, padedanti suformuoti ir išlaikyti natūralias arba sukurtas garbanas. Jis padeda išryškinti garbanas ir užtikrina jų ilgalaikį išsilaikymą.
  • Profesionali apsauga nuo karsčio, tai produktas skirtas apsaugoti plaukus nuo karščio, kurį sukelia plaukų tiesintuvai, garbanojimo žnyplės, džiovintuvai ir kitos karščio formavimo priemonės. Tai padeda išlaikyti plaukus sveikus ir apsaugo nuo galimo pažeidimo dėl aukštos temperatūros.
  • Profesionalus jūros druskos purškiklis suteikia plaukams natūralią ir apytiksliai netaisyklingą tekstūrą, kuri primena plaukus po pasivaikščiojimo pakrante. Bangos lyg ką tik iš paplūdymio!
  • Profesionali plaukų formavimo pasta yra lanksčios tekstūros produktas, kuris padeda kurti struktūrizuotas ir tekstūrines šukuosenas. Ji leidžia kontroliuoti plaukų formą ir suteikti jai natūralų matinį efektą.
  • Profesionalūs plaukų formavimo klijai yra specialiai sukurti, kad padėtų sukurti struktūrizuotus, išraiškingus ir ilgalaikius plaukų stilius. Šie klijai turi stipresnį išlaikymą ir gali suteikti plaukams matinį efektą. Plaukų formavimo klijai taip pat yra lankstūs, leidžiantys išlaikyti natūralų plaukų paslankumąir šukuosenų formą.
  • Profesionalus apimties suteikiantį purškiklis, kuris skirtas suteikti plaukams apimtį ir sukurti pilnesnį plaukų stilių. Šie purškikliai dažnai naudojami prie plaukų šaknų, kad suteiktų plaukams pakilimą ir apimtį. Apimties suteikiantys purškikliai gali būti labai naudingi tiems, kurie turi plonus plaukus, norint pasiekti didesnės plaukų apimties efektą. Šie purškikliai paprastai suteikia plaukams tekstūros ir formos, kad galėtumėte lengviau kurti įvairius stilius.

Ir visa tai tik maža dalis profesionalių plaukų priežiūros priemonių asortimento. Priemonių pasirinkimas platus ir įvairiapusiškas, kiekvienas specialistas ar grožio salonas ras geriausiai jų poreikius atitinkančias priemones. Lengvos paplūdimio bangos ar holivudiškos garbanos, pankiška skiauterė ar glotnūs ir tiesūs plaukai, o gal dar labiau išlaisvinkite kūrybą? Nes su mūsų siūlomomis profesionaliomis plaukų formavimo priemonėmis įmanoma viskas.

Išskleisti Suskleisti

Dažnai užduodami klausimai

Būk pirmoji paklausus apie šią kategoriją!

Klausimas apie kategoriją

* Laukai, kuriuos reikia užpildyti
(perskaičiau)
Product added to compare.