Profesionalūs kūno prausikliai

Prekiniai ženklai ir gamintojai, tokie kaip “Ameliorate”, “Hemp Seed”, “Mio” ir “MKS Eco (Marrakesh)” - žinomi dėl aukštos kokybės ir specializuotų kūno priežiūros produktų. Jų produktų linijų dėka, mes galime pasiūlyti profesionaliam naudotojimui, tokiems kaip grožio salonai arba SPA centrai, įvairių kūno prausiklių, kurie padeda drėkinti, maitinti ir švelninti odą. 

“Ameliorate” kosmetikos kompanija, žinoma dėl savo specializuotų odos priežiūros produktų, skirtų labai sausai, dehidratuotai ir pažeistai odai. Jų kūno prausikliai turi drėkinančių ingredientų, kurie padeda pagerinti odos drėgmės lygį ir tekstūrą. Mūsų asortimente galite rasti šio prekės ženklo maitinančių ir valančių kūno prausiklių, kurie yra veganiški. Šių prausiklių veiksmingumas paremtas klinikiniais tyrimais.

“Hemp Seed” yra prekinis ženklas, kurio pagrindinis sudedamasis ingredientas kanapių sėklų aliejus. Jų kūno prausikliai yra maitinantys, drėkinantys, raminantys ir turintys apsauginių savybių. Produkcija yra veganiška, netestuojama su gyvūnais, be GMO, parabenų, dažiklių ar sulfatų.

“Mio” žinomas dėl savo kūno priežiūros priemonių, skirtų aktyviam gyvenimo būdą ir kūno formas siekiančiam modeliuoti vartotojui. Jų kūno prausikliai turi ekspoliacinių, gaivinančių, raminančių, detoksikuojančių savybių ir padeda pagerinti odos tekstūrą. Produktų sudėti pasižymi naujais augalinės kilmės ingredientais, įskaitant valančių savybių turintį žaliąjį molį.

“MKS Eco (Marrakesh)” naudoja natūralius ir ekologiškus ingredientus savo kūno priežiūros produktuose. Jų kūno prausikliai intensyviai drėkina ir maitina odą bei suteikia jai malonaus glotnumo, švelnumo ir minkštumo.

“Allura.lt” asortimente rasite net ir vyrams pritaikytą profesionalų kūno prausiklį su pačiulio, santalo, laukinių prieskonių kvapo natomis.

Profesionalūs kūno prausikliai šių prekinių ženklų yra lengvai pasiekiami mūsų internetinės prekybos platformoje. Prieš pasirenkant konkretų produktą, rekomenduojama atidžiai perskaityti sudėtį ir savybes, taip pat išsamiai pasikonsultuoti su mūsų konsultantais, kad būtų atsirinkti tinkamiausi kūno prausikliai atsižvelgiant į individualius Jūsų klientų poreikius ir pageidavimus.

Išskleisti Suskleisti

Dažnai užduodami klausimai

Būk pirmoji paklausus apie šią kategoriją!

Klausimas apie kategoriją

* Laukai, kuriuos reikia užpildyti
(perskaičiau)
Product added to compare.