Grožio salonų įranga

Nuo 1956 m. ,,Pietranera" grožio salonus paverčia į emocijų ir atmosferos pasaką. Tarp komforto ir prabangios apdailos visada buvo pasirenkamas funkcionalus dizainas, skirtas meistro ir klientų gerovei.

60 metų istorijos, emocijų, mokslinių tyrimų ir kokybės, kurios misija visada buvo unikalumas ir produktų bei salonų konkretumas. Artimas siuvimo menas, itališkas kūrybiškumas ir aistra darbui: 60 metų patirties ir meistriškumo, kai ,,Pietranera'' buvo idealus profesionalių kirpėjų partneris.

AUKŠČIAUSIA KOKYBĖ IR PRABANGA

KĖDĖS

,,Pietranera" kėdės vertinamos visame pasaulyje. Jos įvaizdžio kūrimo momentą paverčia galimybe atsipalaiduoti. Nuo dizaino iki siuvimo - kiekviena detalė kruopščiai apgalvota, kad suteiktų tokią patirtį, kurioje dera patogumas ir efektyvumas. Patogios, elegantiškos kėdės Jūsų salonui, kuriame pagrindinis veikėjas - grožis.

BARZDASKUČIŲ KĖDĖS

,,Pietranera" barzdaskučių kėdžių asortimentas - tai neprilygstami, tradiciniai ir šiuolaikiški modeliai, kuriuos būtina turėti kiekvienam barzdaskučiui. Medžiagų meistriškumas derinamas su funkcionalumu ir laikui nepavaldžiu dizainu, kuris sukuria unikalią patirtį. Kiekviena ,,Pietranera" barzdaskučio kėdė turi savo sielą: ji yra pagaminta taip, kad tarnautų ilgai ir gerai atliktų savo darbą kiekvieną dieną.

GALVOS PLAUTUVĖS

,,Pietranera'' galvos plautuvės sukurtos ir suprojektuotos taip, kad iš naujo apibrėžtų plaukų plovimo sritį ir užtikrintų itin lengvą įrenginio priežiūrą. Plautuvės gaminamos iš geriausių medžiagų, kad ilgai tarnautų ir užtikrintų geriausią plaukų plovimo patirtį, kurios nusipelno klientai ir kirpėjai. ,,Pietranera'' galvos plautuvės - tikrai unikaliai grožio salono patirčiai.

DARBO VIETOS

,,Pietranera'' grožio specialistų darbo vietos baldai ir įrenginiai atitinką įvairaus stiliaus poreikius: nuo šiuolaikinio iki klasikinio, nuo minimalistinio iki pramoninio, kad Jūsų svajonių salonas taptų realybe. 

Visi baldai ir įrenginiai pagaminti iš geriausių medžiagų, yra funkcionalūs, patogūs ir tvirti, kad kuo geriau atspindėtų sunkų grožio specialisto darbą.

BALDAI

Norint sukurti prabangų saloną, kiekviena interjero erdvė turi būti apstatyta baldais ir įrengta taip, kad būtų optimizuotas darbo procesas. ,,Pietranera" grožio salonų baldai meistrų rankomis gaminami Italijoje, kad užtikrintų stilių, funkcionalumą ir kokybę. Galite pritaikyti juos pagal savo poreikius, pasirinkdami iš daugybės medinių apdailos detalių, lakų ir medžiagų: jūsų salonas išreikš asmenybę ir stilių kiekvienoje erdvėje.

LAUKIAMOJO BALDAI

Malonumo laukimas, jau pats savaime yra suprantamas, kaip malonumas. Su ,,Pietranera" laukiamojo baldais klientai galės patogiai laukti savo procedūros, apsupti jaukumu ir ramybe spinduliuojančiu grožio salonu. Kiekviena kušetė, kėdė ir pufas yra unikalus kūrinys, pasižymintis stipria asmenybe, kaip ir grožio specialistas, kuriam jis atstovauja.

ELEKTRINIAI PRIETAISAI

,,Pietranera'' siūlo platų profesionalių įrankių asortimentą, kuris dėl didelio našumo ir patikimumo atitinka specifinius reikalavimus. Produktai, kuriuose įdiegtos pažangiausios technologijos, skirti reikliems kirpėjams, siekiantiems išskirtinių rezultatų.

BALDŲ PRIEDAI

,,Pietranera" siūlo aukštos kokybės salonams skirtus baldų priedus. Itin funkcionalūs gaminiai, specialiai sukurti grožio profesionalams, siekiantiems patogumo ir rafinuotos judėjimo laisvės.

Rankų darbo, ilgaamžiai grožio salonų baldai skirti tiems, kurie vertina išskirtinę kokybę, estetinį pasitenkinimą ir siekia sukurti savo svajonių grožio saloną!

Jeigu norite gauti daugiau informacijos apie šiuos grožio salonų baldus ir įrangą, prašome nedvejoti ir susisiekti su mumis asmeniškai el. paštu: help@allura.lt

>>PERŽIŪRĖTI VISĄ PRODUKTŲ ASORTIMENTĄ<<

Product added to compare.