MKS eco

PASITIKĖJIMAS

MKS eco naudoja tik aukščiausios kokybės ingredientus, kurie gaunami etiškais būdais ir randami gamtoje. Daugiau kaip 90% produktuose naudojamų ingredientų yra natūralios kilmės.

MKS eco produktuose nėra nieko, ko nenorėtumėte turėti savo kūne arba ant jo. Produktuose nėra sulfatų, parabenų, propileno glikolio, dirbtinių dažiklių ir daugybės kitų, galimai kenksmingų, ingredientų.

BENDRUOMENĖ

Nuo kiekvieno parduoto ,,MKS eco'' produkto procentinė dalis yra skiriama paramos fondui ,,Get Together'' - savanorių vadovaujamai, ne pelno siekiančiai organizacijai, kurią įsteigė MKS eco įkūrėjai - Kevinas ir Mare Wachs.

TVARUMAS

MKS eco supranta tvarumo svarbą. Jie palaiko mūsų planetą naudodami perdirbamas pakuotes, įsigydami ingredientus, kurie įgalina vietos bendruomenes, ir gamindami tvariuose ekologiniuose ūkiuose, nes žino, kad visi mūsų pasirinkimai yra susiję, ir tiki, kad kiekvienas mažas žingsnis yra svarbus. Gamindami visus savo produktus jie užtikrina, kad nebūtų žiauriai elgiamasi su gyvūnais. MKS eco gamina savo produktus nuosavoje saulės energija maitinamoje gamykloje Kalifornijoje.

PAGAMINTA AMERIKOJE

MKS eco gamina Earthly Body - gerbiama šeimos įmonė, kuri nuo 1996 m. Chatsworth mieste, Kalifornijoje, kuria kokybiškus, natūralius asmeninės higienos produktus. Tai, kas prasidėjo nuo paprastos vizijos, išaugo į tarptautiniu mastu pripažintą korporaciją ir yra laikoma viena iš kanapių pagrindu pagamintų natūralių odos ir plaukų priežiūros produktų pradininkių.

NORITE PLAČIAU SUSIPAŽINTI SU MKS ECO PRODUKTAIS IR VERTYBĖMIS?

Product added to compare.