Christophe Robin

CHRISTOPHE ROBIN - GERIAUSIA, KAS GALĖJO NUTIKTI TAVO PLAUKAMS

Jau daugiau nei 20 metų Christophe Robin prekės ženklas išsiskiria iš kitų savo novatorišku požiūriu į plaukų ir galvos odos sveikatą - nuo originalių formulių, kurias pasaulinio garso koloristas Christophe Robin sukūrė savo A klasės klientams iki pirmųjų vartotojams skirtų produktų , kurie buvo sukurti dar 1999 m. ir šiandieninės pasaulinės sėkmės.

Kai išlaisvinamas visas plaukų potencialas - įvyksta stebuklas! Christophe Robin yra pasiryžęs užtikrinti momentinius rezultatus ir ilgalaikę naudą, atskleisdamas tai, kas geriausia kiekvieno tipo plaukams.

Christophe Robin siūlo profesionalias plaukų priežiūros priemones, kurias kuriant buvo naudojamos tik natūralios medžiagos ir aukščiausios kokybės formuluotės. Šis apdovanojimus pelnęs ir revoliucinis prekės ženklas suteikia greitą ir ilgalaikę naudą visų tipų plaukams.

Susipažinkite su grožio žurnalistų ir įžymybių pamėgtomis procedūromis, prabangiomis plaukų kaukėmis ir profesionaliomis plaukų priežiūros priemonėmis. Šie apdovanojimus pelnę produktai ir nesenstanti klasika leidžia mėgautis prabangia galvos odos ir plaukų priežiūra, pasižyminčia išskirtinai aukšta kokybe ir atskleidžiančia geriausias plaukų savybes.

Christophe Robin nepamiršta galvos odos priežiūros svarbos plaukų priežiūros rinkoje. Šią problemą jis sprendžia odos priežiūros įkvėptais sprendimais, kurie veikia natūraliai atkurdami odos pusiausvyrą ir palikdami neprilygstamą profesionalios plaukų priežiūros rezultatą.

D.U.K.

Kaip naudoti Christophe Robin galvos odos šveitiklį?

Naudoti kartą per savaitę arba iškart po to, kai nuskalaujate cheminius plaukų dažus. Ant drėgnų plaukų užtepkite valgomąjį šaukštą priemonės. Švelniai įmasažuokite į galvos odą ir kaklo sritį. Kruopščiai išskalaukite ir po to naudokite ,,Purifying Conditioning Gelée", kad palengvintumėte plaukų iššukavimą.

Kaip dažnai galima naudoti Christophe Robin galvos odos šveitiklį?

Šį šveitiklį rekomenduojame naudoti 1-2 kartus per savaitę, bet iš esmės reiktų atsižvelgti kaip dažnai plaunate plaukus.

CHRISTOPHE ROBIN KATALOGAS

Product added to compare.