AMELIORATE

AMELIORATE MISIJA

Šio prekės ženklo misija - viską padaryti geriau. Šių produktų dėka išlaisvinsite pasitikėjimą savo oda, nes jau darote didelę pažangą spręsdami savo odos problemas. 
Šios klinikiniais tyrimais patvirtintos ir apdovanojimus pelniusios dermatologinės odos priežiūros priemonės padės transformuoti Jūsų odą.


Kiekvienas produktas turi dvejopą poveikį - padeda jūsų odai dabar ir saugo ją ateityje. Pieno rūgšties pagrindu sukurtos produktų formulės sprendžia tokias problemas, kaip: jautrumas, sausumas, riebumas ar net įvairios dermatologinės ligos.

AMELIORATE ĮKŪRĖJA

Odos priežiūros mokslininkai pasitelkė savo patirtį, kad padėtų kovoti su šiurkščia, sausa ir nelygia odos tekstūra, atsiradusia dėl įkūrėjos Annette noro rasti sėkmingą gydymą nuo keratozės (dar vadinamos “žąsies oda"). Visą gyvenimą kovojusi su KP, ji nusprendė imtis veiksmų, kai ta pačia liga susirgo pačios Annette vaikai. Bendradarbiaudama su pirmaujančiais Jungtinės Karalystės odos priežiūros mokslininkais, jie kartu sukūrė AMELIORATE.

Šiandien ,,Ameliorate" siūlo transformuojančius sprendimus įvairioms odos problemoms spręsti. Mokslinė patirtis derinama su galingomis veikliosiomis medžiagomis, padedančiomis žmonėms išlaisvinti pasitikėjimą savo oda. Visi produktai patvirtinti dermatologų arba trichologų. Su jais visais atlikti klinikiniai ir vartotojų tyrimai.

Ameliorate siūlo kliniškai patikrintus odos priežiūros sprendimus, kurie išlaisvins Jus nuo odos problemų. Apdovanojimus pelniusios, mokslų pagrįstos odos priežiūros formulės suteikia greitai pastebimus rezultatus ir apsaugo odą nuo ateityje laukiančių iššūkių. Produktų linijos sukurtos taip, kad būtų tiesiogiai pritaikytos jūsų odos problemoms spręsti.

Kiekvienas produktas sukurtas iš moksliškai pagrįstų ir dermatologiškai patvirtintų sudedamųjų dalių mišinio, kuris besąlygiškai puoselėja Jūsų odą. Visos produktų linijos yra unikalios ir sukurtos tikslingiems sprendimams - nuo ,,žasies odos'' (keratosis pilaris) iki į bėrimus linkusios, riebios odos problemų.

Šis moksliškai pagrįstas požiūris į odos priežiūrą prasideda laboratorijoje, kur naudojami pramonėje pirmaujantys ingredientai ir itin veiksmingos odos priežiūros medžiagos. Kultinis LAH6 odos drėkinimo kompleksas yra Ameliorate daugiausiai apdovanojimų pelniusio kūno losjono varomoji dalis. Šį kompleksą taip pat galite rasti ir kūno, veido, ir galvos odos produktuose, nes jis užtikrina intensyvų, ilgalaikį drėkinimą, atkuria ir apsaugo.

Product added to compare.