HH Simonsen

NAUJA ERA PLAUKŲ PRIEŽIŪROS PASAULYJE

„HH Simonsen“ aukštos kokybės plaukų priežiūros ir formavimo priemonės, džiovintuvai, garbanotuvai, sukurti bendradarbiaujant su pirmaujančias pasaulio plaukų stilistais, užtikrina jūsų poreikių pateisinimą susijusį su kokybe, funkcionalumu, ilgaamžiškumu ir saugumu. Mūsų priemonės yra sukurtos pagal naujausias technologijas, kurios garantuoja maksimalią priežiūrą, apsaugą ir ilgalaikį rezultatą.

PLAUKŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS

Tai yra geriausia ir veiksmingiausia kada nors sukurta šampūnų linija. HH Simonsen Wetline projektas - ambicingas kurėjų tikslas sukurti tai, ko rinkoje dar nebuvo. Tikslas sukurti tokią šampūnų liniją, kuri viršytų Jūsų, kaip profesionalų lūkesčius. Šampūnų linija, kurios rezultatai yra akivaizdūs - kad ir koks būtų Jūsų plaukų tipas. Po 3 metų darbo HH Simonsen Wetline tapo realybe. Ir tai yra viskas, ko kūrėjai ir tikėjosi.

PLAUKŲ FORMAVIMO ĮRANKIAI

,,HH Simonsen'' nuolat tobulina, keičia ir kuria plaukų formavimo įrankius. Ne tik kuriant, bet ir juos atnaujinant - ,,HH Simonsen'' naudoja pačias naujausias ir pažangiausias technologijas.

Asortimentą sudaro plaukų džiovintuvai, tiesintuvai ir net 12-a skirtingų garbanojimo įrankių. Tokioje asortimento gausoje sau tinkantį įrankį ras kiekvienas.

PLAUKŲ FORMAVIMO PRIEMONĖS

Platus plaukų formavimo priemonių asortimentas, kurį vienija vienas tikslas - paversti svajonių šuokesną realybe.

Visos ,,HH Simonsen'' plaukų formavimo priemonės pripildo plaukus puoselėjančiais ingredientais, tad jos ne tik pateisina plaukų formavimo lūkesčius, bet ir suteikia plaukams sveikos išvaizdos. Juk gražūs plaukai niekada neišeina iš mados.

Plaukų šepečiai

Šie plaukų šepečiai nėra tiesiog paprasti plaukų šepečiai. Tam ,,HH Simonsen'' turi svarius įrodymus! Unikalus plaukų šepečių asortimentas apima plaukų formavimo ir džiovinimo šepečius, šepečius su šerno šereliais, kelioninio dydžio plaukų šepečius ir klasikinius plaukų šepečius skirtus kasdienei plaukų priežiūrai bei sausų ir šlapių plaukų šukavimui.

Kokybiško plaukų šepečio dėka galite jaustis rami, kad jūsų plaukų priežiūros rutina yra apgalvota iki smulkiausių detalių. Kiekvienas plaukų šepetys yra specialiai sukurtas tam tikriems plaukų tipams arba tam tikroms užduotims atlikti, o ,,HH Simonsen'' kokybės, ilgaamžiškumo ir ergonomikos standartai yra nepakartojami.

Product added to compare.