HH Simonsen

APIE HH SIMONSEN

Kur visa tai prasidėjo

„HH Simonsen“ įkūrė trys kirpėjai  Danijoje, Skærbæke mieste. Jų tikslas buvo sukurti ne tik profesionalias, bet taip pat įperkamas plaukų formavimo priemones. Pirmiausia jie sukūrė garbanuotuvą, kurių pasirinkimas šiomis dienomis išaugo iki 10 rūšių ir modelių, taip pat atsirado aukštos kokybės džiovintuvai ir plaukų priežiūros priemonės. Mes didžiuojamės, kad esame vieni iš geriausių ir mūsų prekinio ženklo produkciją renkasi geriausi pasaulio kirpėjai bei stilistai.

Skandinavų kokybė

Labai svarbu, kad mūsų produktai atitiktų aukščiausią kokybę bei ilgaamžiškumą, pateisintų ne tik profesionalų, bet taip pat ir privačių klientų lūkesčius bei reikalavimus, kurie tikisi aukštos kokybės produktų tvarkantis plaukus namuose. Visi mūsų produktai kuriami bendradarbiaujant su pirmaujančiais pasaulio kirpėjais, todėl mes siekiame nuolat juos tobulinti. Kurdami savo produktus didžiausią dėmesį skiriame komfortui, funkcionalumui, ilgaamžiškumui bei saugumui. Skirdami mažiau dėmesio prabangioms dizaino detalėms, galime sau leisti palaikyti pakankamai mažas produktų kainas.

PARODYK JUOS

„HH Simonsen“ žino plaukų „gerų dienų“ svarbą ir laikosi nuomonės, kad gyvybiškai svarbu, kaip atrodo mūsų plaukai, nes tai lemia mūsų nuotaiką pažiūrėjus į veidrodį. Mūsų misija – padėti vyrams ir moterims siekti geriausios savo versijos ir skatinti ne tik žiūrėti į veidrodį, bet taip pat žengti į pasaulį pasitikint savimi. „HH Simsonsen“ tikslas apibūdintas mūsų mantroje: PARODYK JIEMS

Produktų katalogas

TURITE KLAUSIMŲ, PASIŪLYMŲ?

Susisiekti